Wytaczadło głowica przedłużka trzpień frezarski

powróć
Cena: 3 900,00 zł
cena netto / + 23% VAT
Wytaczadło głowica przedłużka trzpień frezarski Wytaczadło głowica przedłużka trzpień frezarski Wytaczadło głowica przedłużka trzpień frezarski
  • Wytaczadło głowica przedłużka trzpień frezarski
  • Wytaczadło głowica przedłużka trzpień frezarski
  • Wytaczadło głowica przedłużka trzpień frezarski

Dostępność: Dostępne

Warunki dostawy

Masz pytania o produkt? Napisz do nas

Kategoria: Narzędzia do maszyn

Opis produktu

Sprzedaje zestaw do frezowania, Japońskiej firmy NIKKEN.

W zestaw wchodzi: głowica 34-ZMAC70R-70, przedłużka SP34-34-60, trzpień frezarski ISO5, płytka widiowa (wymienna).

ZMAC jest najlepszym rozwiązaniem do wytaczania precyzyjnego - sam wkład do wytaczania, w przeciwieństwie do rozwiązań konkurencyjnych, ma bardzo sztywną podwójną podporę, która została zaprojektowana tak, aby w pełni wspierać gniazdo wkładki w całym zakresie jej skoku.

Trzpień blokujący przykłada się dokładnie pod kątem 90 stopni do śruby regulacyjnej, aby wyeliminować wszelkie możliwości ugięcia i wstępnie ustawionej zmienności pomiaru.

ZMAC jest skonstruowany przy użyciu precyzyjnego pierścienia z podziałką mikronową, który ma wewnętrznie szlifowany gwint i jest specjalnie poddany obróbce cieplnej do HV800. Jest to dopasowane do precyzyjnie szlifowanego gwintu naboju, który jest również hartowany i poddawany obróbce cieplnej zgodnie z HRC50-55.

Głowica z podziałką kątową 0,01 mm

 

Głowica 34-ZMAC70R-70

D = 69,8 - 85,2 mm

Q = 34 mm

C = 67 mm

Finansowanie zakupu urządzeń poprzez raty lub leasing.

i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online
 ?